Naprzód Jędrzejów | Oficjalny serwis klubu. | Newsy

Wygrana na wagę utrzymania

W ostatnim meczu w tym sezonie Naprzód Jędrzejów pokonał dziś na własnym boisku ŁKS Łagów 1-0.

Piłkarze z Jędrzejowa o utrzymanie w IV lidze walczyli do samego końca, po wygranej przed tygodniem z Neptunem Końskie 0-1 przy niekorzystnych wynikach z innych boisk pozostanie w lidze gwarantowały jedynie trzy punkty zdobyte przy Sportowej. Ligowy byt dla Naprzodu zapewniła bramka Tomasza Iwańskiego, która padła w pierwszej połowie meczu.

Naprzód zakończył sezon na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 38 oczek. W sezonie 2015/16 odnieśliśmy 11 zwycięstw, 5 remisów i 14 porażek.

W sezonie 2016/2017 w IV lidze zagra 18 zespołów, rywalami Naprzodu nie będą już spadkowicze: GKS Rudki, Klimontowianka Klimontów i Kamienna Brody oraz Wierna Małogoszcz, która awansowała wyżej. Ich miejsce zajmą Moravia Morawica, która wywalczyła sobie historyczny awans z klasy oręgowej, a także spadkowicze z III ligi: Czarni Połaniec, Wisła Sandomierz, Łysica Bodzentyn, Sparta Kazimierza Wielka i rezerwy Kieleckiej Korony.

To były rozgrywki paru wzlotów i wielu upadków z których trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Dziękujemy wszystkim kibicom którzy w tym sezonie byli z Naprzodem zarówno na trybunach jak i po za nimi.

11 czerwca 2016, 22:10

Zaloguj się, aby komentować.