Naprzód Jędrzejów | Oficjalny serwis klubu. | Terminarz

Terminarz

IV

XVIII kolejka
Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Zdrój Busko Zdrój - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
XIX kolejka
Granat Skarżysko-Kamienna - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
XX kolejka
Zdrój Busko Zdrój - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXI kolejka
Lubrzanka Kajetanów - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXII kolejka
Naprzód Jędrzejów - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Zdrój Busko Zdrój - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXIII kolejka
Czarni Połaniec - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXIV kolejka
Zdrój Busko Zdrój - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXV kolejka
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXVI kolejka
Zdrój Busko Zdrój - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXVII kolejka
Łysica Bodzentyn - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXVIII kolejka
Zdrój Busko Zdrój - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXIX kolejka
Partyzant Radoszyce - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXX kolejka
Zdrój Busko Zdrój - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXXI kolejka
Spartakus Daleszyce - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXXII kolejka
Zdrój Busko Zdrój - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Pogoń 1945 Staszów - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXXIII kolejka
Pogoń 1945 Staszów - Zdrój Busko Zdrój 0000-00-00 00:00 ? - ?
Spartakus Daleszyce - Orlicz Suchedniów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Partyzant Radoszyce - GKS Rudki 0000-00-00 00:00 ? - ?
Łysica Bodzentyn - Czarni Połaniec 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Naprzód Jędrzejów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Wierna Małogoszcz - Star Starachowice 0000-00-00 00:00 ? - ?
Lubrzanka Kajetanów - Neptun Końskie 0000-00-00 00:00 ? - ?
Granat Skarżysko-Kamienna - Alit Ożarów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Nida Pińczów - ŁKS Łagów 0000-00-00 00:00 ? - ?
XXXIV kolejka
Zdrój Busko Zdrój - Nida Pińczów 0000-00-00 00:00 ? - ?
ŁKS Łagów - Granat Skarżysko-Kamienna 0000-00-00 00:00 ? - ?
Alit Ożarów - Lubrzanka Kajetanów 0000-00-00 00:00 ? - ?
Neptun Końskie - Wierna Małogoszcz 0000-00-00 00:00 ? - ?
Star Starachowice - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0000-00-00 00:00 ? - ?
Naprzód Jędrzejów - Łysica Bodzentyn 0000-00-00 00:00 ? - ?
Czarni Połaniec - Partyzant Radoszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
GKS Rudki - Spartakus Daleszyce 0000-00-00 00:00 ? - ?
Orlicz Suchedniów - Pogoń 1945 Staszów 0000-00-00 00:00 ? - ?
I kolejka
Neptun Końskie - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-08-10 11:00 1 - 4
Star Starachowice - Łysica Bodzentyn 2019-08-10 17:30 0 - 0
Alit Ożarów - Wierna Małogoszcz 2019-08-10 17:30 0 - 0
Orlicz Suchedniów - Zdrój Busko Zdrój 2019-08-11 17:30 0 - 2
GKS Rudki - Pogoń 1945 Staszów 2019-08-11 17:30 1 - 1
Naprzód Jędrzejów - Partyzant Radoszyce 2019-08-11 17:30 1 - 1
Nida Pińczów - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-08-11 17:30 0 - 2
Spartakus Daleszyce - Czarni Połaniec 2019-08-11 17:30 1 - 2
Lubrzanka Kajetanów - ŁKS Łagów 2019-08-11 17:30 0 - 2
II kolejka
Wierna Małogoszcz - ŁKS Łagów 2019-08-14 17:30 2 - 0
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Alit Ożarów 2019-08-14 17:30 2 - 1
Orlicz Suchedniów - GKS Rudki 2019-08-14 17:30 2 - 3
Łysica Bodzentyn - Neptun Końskie 2019-08-15 13:00 0 - 0
Zdrój Busko Zdrój - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-08-15 17:00 0 - 2
Lubrzanka Kajetanów - Nida Pińczów 2019-08-15 17:00 0 - 0
Partyzant Radoszyce - Star Starachowice 2019-08-15 17:00 1 - 4
Spartakus Daleszyce - Naprzód Jędrzejów 2019-08-15 17:00 2 - 1
Pogoń 1945 Staszów - Czarni Połaniec 2019-08-15 17:00 0 - 1
III kolejka
Neptun Końskie - Partyzant Radoszyce 2019-08-18 15:00 1 - 0
GKS Rudki - Zdrój Busko Zdrój 2019-08-18 17:00 3 - 6
Czarni Połaniec - Orlicz Suchedniów 2019-08-18 17:00 8 - 0
Naprzód Jędrzejów - Pogoń 1945 Staszów 2019-08-18 17:00 2 - 2
Star Starachowice - Spartakus Daleszyce 2019-08-18 17:00 3 - 1
Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn 2019-08-18 17:00 1 - 3
ŁKS Łagów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-08-18 17:00 3 - 2
Nida Pińczów - Wierna Małogoszcz 2019-08-18 17:00 1 - 0
Granat Skarżysko-Kamienna - Lubrzanka Kajetanów 2019-08-18 17:00 2 - 0
IV kolejka
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-08-24 11:00 5 - 2
Łysica Bodzentyn - ŁKS Łagów 2019-08-24 13:00 2 - 3
Zdrój Busko Zdrój - Lubrzanka Kajetanów 2019-08-25 17:00 3 - 2
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Nida Pińczów 2019-08-25 17:00 4 - 1
Partyzant Radoszyce - Alit Ożarów 2019-08-25 17:00 5 - 1
Spartakus Daleszyce - Neptun Końskie 2019-08-25 17:00 0 - 0
Pogoń 1945 Staszów - Star Starachowice 2019-08-25 17:00 3 - 0
Orlicz Suchedniów - Naprzód Jędrzejów 2019-08-25 17:00 1 - 0
GKS Rudki - Czarni Połaniec 2019-08-25 17:00 0 - 0
V kolejka
Czarni Połaniec - Zdrój Busko Zdrój 2019-08-28 17:00 1 - 0
Star Starachowice - Orlicz Suchedniów 2019-08-28 17:00 1 - 0
Neptun Końskie - Pogoń 1945 Staszów 2019-08-28 17:00 3 - 0
Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce 2019-08-28 17:00 1 - 0
ŁKS Łagów - Partyzant Radoszyce 2019-08-28 17:00 6 - 0
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 2019-08-28 17:00 0 - 0
Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-08-28 17:00 0 - 0
Lubrzanka Kajetanów - Wierna Małogoszcz 2019-08-28 17:00 3 - 1
GKS Rudki - Naprzód Jędrzejów 2019-08-28 17:00 1 - 3
VI kolejka
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Lubrzanka Kajetanów 2019-08-31 11:00 3 - 0
Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec 2019-08-31 11:00 4 - 2
Partyzant Radoszyce - Nida Pińczów 2019-08-31 17:00 1 - 3
Spartakus Daleszyce - ŁKS Łagów 2019-09-01 16:00 0 - 2
Zdrój Busko Zdrój - Wierna Małogoszcz 2019-09-01 17:00 1 - 1
Łysica Bodzentyn - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-09-01 17:00 1 - 5
Pogoń 1945 Staszów - Alit Ożarów 2019-09-01 17:00 4 - 1
Orlicz Suchedniów - Neptun Końskie 2019-09-01 17:00 2 - 2
GKS Rudki - Star Starachowice 2019-09-01 17:00 1 - 2
VII kolejka
Wierna Małogoszcz - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-09-06 16:30 2 - 3
Lubrzanka Kajetanów - Łysica Bodzentyn 2019-09-07 14:00 2 - 1
Alit Ożarów - Orlicz Suchedniów 2019-09-07 16:00 5 - 3
Nida Pińczów - Spartakus Daleszyce 2019-09-07 16:00 2 - 1
Granat Skarżysko-Kamienna - Partyzant Radoszyce 2019-09-07 16:00 0 - 0
Naprzód Jędrzejów - Zdrój Busko Zdrój 2019-09-08 16:00 2 - 0
Star Starachowice - Czarni Połaniec 2019-09-08 16:00 2 - 3
Neptun Końskie - GKS Rudki 2019-09-08 16:00 2 - 3
ŁKS Łagów - Pogoń 1945 Staszów 2019-09-08 16:30 3 - 0
VIII kolejka
Łysica Bodzentyn - Wierna Małogoszcz 2019-09-14 12:00 2 - 2
Spartakus Daleszyce - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-09-14 16:00 1 - 2
Pogoń 1945 Staszów - Nida Pińczów 2019-09-14 16:00 1 - 0
Czarni Połaniec - Neptun Końskie 2019-09-14 16:00 3 - 0
Zdrój Busko Zdrój - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-09-15 16:00 0 - 1
Partyzant Radoszyce - Lubrzanka Kajetanów 2019-09-15 16:00 3 - 3
Orlicz Suchedniów - ŁKS Łagów 2019-09-15 16:00 1 - 3
GKS Rudki - Alit Ożarów 2019-09-15 16:00 1 - 0
Naprzód Jędrzejów - Star Starachowice 2019-09-15 16:00 0 - 4
IX kolejka
Granat Skarżysko-Kamienna - Pogoń 1945 Staszów 2019-09-21 11:00 3 - 0
Lubrzanka Kajetanów - Spartakus Daleszyce 2019-09-21 13:00 1 - 3
Star Starachowice - Zdrój Busko Zdrój 2019-09-21 15:00 1 - 1
Alit Ożarów - Czarni Połaniec 2019-09-21 15:00 1 - 3
Wierna Małogoszcz - Partyzant Radoszyce 2019-09-21 16:00 2 - 2
Neptun Końskie - Naprzód Jędrzejów 2019-09-22 15:00 2 - 1
Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów 2019-09-22 15:00 3 - 3
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Łysica Bodzentyn 2019-09-22 15:00 4 - 1
ŁKS Łagów - GKS Rudki 2019-09-22 16:00 5 - 0
X kolejka
Partyzant Radoszyce - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-09-28 11:00 0 - 2
Czarni Połaniec - ŁKS Łagów 2019-09-28 15:00 0 - 0
Star Starachowice - Neptun Końskie 2019-09-28 15:00 2 - 0
Pogoń 1945 Staszów - Lubrzanka Kajetanów 2019-09-28 16:00 1 - 0
Zdrój Busko Zdrój - Łysica Bodzentyn 2019-09-29 15:00 1 - 2
Orlicz Suchedniów - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-09-29 15:00 1 - 3
GKS Rudki - Nida Pińczów 2019-09-29 15:00 1 - 2
Naprzód Jędrzejów - Alit Ożarów 2019-09-29 15:00 0 - 4
Spartakus Daleszyce - Wierna Małogoszcz 2019-09-29 16:00 1 - 2
XI kolejka
Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Rudki 2019-10-05 11:00 4 - 0
Lubrzanka Kajetanów - Orlicz Suchedniów 2019-10-05 11:00 2 - 0
Alit Ożarów - Star Starachowice 2019-10-05 15:00 2 - 3
Wierna Małogoszcz - Pogoń 1945 Staszów 2019-10-05 15:00 1 - 4
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Spartakus Daleszyce 2019-10-05 15:00 2 - 2
Łysica Bodzentyn - Partyzant Radoszyce 2019-10-05 15:00 3 - 1
Neptun Końskie - Zdrój Busko Zdrój 2019-10-06 15:00 3 - 3
ŁKS Łagów - Naprzód Jędrzejów 2019-10-06 15:00 6 - 0
Nida Pińczów - Czarni Połaniec 2019-10-06 15:00 0 - 1
XII kolejka
Spartakus Daleszyce - Łysica Bodzentyn 2019-10-12 14:00 0 - 0
Neptun Końskie - Alit Ożarów 2019-10-12 14:00 3 - 1
Star Starachowice - ŁKS Łagów 2019-10-12 15:00 2 - 0
Orlicz Suchedniów - Wierna Małogoszcz 2019-10-13 14:00 3 - 1
Czarni Połaniec - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-10-13 14:00 0 - 1
Zdrój Busko Zdrój - Partyzant Radoszyce 2019-10-13 15:00 3 - 2
Pogoń 1945 Staszów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-10-13 15:00 1 - 4
GKS Rudki - Lubrzanka Kajetanów 2019-10-13 15:00 2 - 0
Naprzód Jędrzejów - Nida Pińczów 2019-10-13 15:00 6 - 0
XIII kolejka
Granat Skarżysko-Kamienna - Naprzód Jędrzejów 2019-10-19 12:00 1 - 0
Alit Ożarów - Zdrój Busko Zdrój 2019-10-19 14:00 5 - 0
Wierna Małogoszcz - GKS Rudki 2019-10-19 14:00 3 - 0
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Orlicz Suchedniów 2019-10-19 14:00 0 - 0
Łysica Bodzentyn - Pogoń 1945 Staszów 2019-10-19 14:00 1 - 3
ŁKS Łagów - Neptun Końskie 2019-10-20 14:00 3 - 2
Nida Pińczów - Star Starachowice 2019-10-20 14:00 1 - 2
Lubrzanka Kajetanów - Czarni Połaniec 2019-10-20 14:00 0 - 0
Partyzant Radoszyce - Spartakus Daleszyce 2019-10-20 14:00 6 - 2
XIV kolejka
Czarni Połaniec - Wierna Małogoszcz 2019-10-26 13:00 1 - 1
Star Starachowice - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-10-26 13:00 2 - 1
Alit Ożarów - ŁKS Łagów 2019-10-26 14:00 0 - 4
Zdrój Busko Zdrój - Spartakus Daleszyce 2019-10-27 13:00 1 - 1
Pogoń 1945 Staszów - Partyzant Radoszyce 2019-10-27 13:00 3 - 1
Orlicz Suchedniów - Łysica Bodzentyn 2019-10-27 13:00 0 - 4
GKS Rudki - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-10-27 13:00 3 - 3
Naprzód Jędrzejów - Lubrzanka Kajetanów 2019-10-27 13:00 0 - 0
Neptun Końskie - Nida Pińczów 2019-10-27 13:00 1 - 0
XV kolejka
Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów 2019-11-02 11:00 3 - 2
Granat Skarżysko-Kamienna - Neptun Końskie 2019-11-02 13:00 1 - 1
Łysica Bodzentyn - GKS Rudki 2019-11-02 13:00 1 - 0
ŁKS Łagów - Zdrój Busko Zdrój 2019-11-03 13:00 2 - 0
Nida Pińczów - Alit Ożarów 2019-11-03 13:00 3 - 2
Lubrzanka Kajetanów - Star Starachowice 2019-11-03 13:00 1 - 0
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Czarni Połaniec 2019-11-03 13:00 0 - 2
Partyzant Radoszyce - Orlicz Suchedniów 2019-11-03 13:00 1 - 2
Spartakus Daleszyce - Pogoń 1945 Staszów 2019-11-03 13:00 2 - 0
XVI kolejka
Orlicz Suchedniów - Spartakus Daleszyce 2019-11-09 11:00 3 - 3
Czarni Połaniec - Łysica Bodzentyn 2019-11-09 13:00 3 - 2
Star Starachowice - Wierna Małogoszcz 2019-11-09 13:00 1 - 4
Neptun Końskie - Lubrzanka Kajetanów 2019-11-09 13:00 3 - 1
Alit Ożarów - Granat Skarżysko-Kamienna 2019-11-09 13:00 3 - 1
Zdrój Busko Zdrój - Pogoń 1945 Staszów 2019-11-10 13:00 3 - 0
GKS Rudki - Partyzant Radoszyce 2019-11-10 13:00 0 - 0
Naprzód Jędrzejów - GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2019-11-10 13:00 2 - 6
ŁKS Łagów - Nida Pińczów 2019-11-10 13:00 2 - 0
XVII kolejka
Lubrzanka Kajetanów - Alit Ożarów 2019-11-16 11:00 3 - 1
Wierna Małogoszcz - Neptun Końskie 2019-11-16 11:00 5 - 1
Spartakus Daleszyce - GKS Rudki 2019-11-16 12:00 2 - 2
Nida Pińczów - Zdrój Busko Zdrój 2019-11-16 13:00 0 - 2
Granat Skarżysko-Kamienna - ŁKS Łagów 2019-11-16 13:00 1 - 1
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Star Starachowice 2019-11-16 13:00 3 - 2
Łysica Bodzentyn - Naprzód Jędrzejów 2019-11-16 13:00 2 - 1
Pogoń 1945 Staszów - Orlicz Suchedniów 2019-11-16 13:30 2 - 1
Partyzant Radoszyce - Czarni Połaniec 2019-11-17 13:00 2 - 2