Śledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

Kolejne trzy punktu dla Naprzodu

Opublikowany: 2024-04-15 01:49:29pm

🟡⚫ Świętokrzyska Liga Okręgowa ⚫🟡
20 kolejka, runda wiosenna, sezon 2023/24

Kolejne trzy punkty przywozimy z Ćmińska. Pierwsza połowa nie dostarczyła nam bramek. Po przerwie, pierwszego gola dla Naprzodu w 54 minucie strzelił Łukasz Gądek, który zaraz po zdobyciu bramki został zmieniony przez Alana Piskorza. Prowadzenie podwyższył w 67 minucie nasz etatowy snajper Krystian Zaręba. Naprzód z 56 punktami prowadzi w tabeli Świętokrzyskiej Ligi Okręgowej i w tym sezonie jeszcze nie doświadczył porażki.
🏃‍♂ zagraliśmy w składzie: Bartłomiej Majcherczyk - Paweł Bażant (80' Aleksander Maludziński), Piotr Radwański, Bartłomiej Niedzielski, Szczepan Krzeszowski (c), Artur Karasek, Łukasz Gądek (55' Alan Piskorz), Wiktor Nasidłowski, Wibson Souza Oliveira (68' Bartłomiej Równicki), Bartosz Dobrzański (55' Kamil Gocał), Krystian Zaręba (75' Kacper Żabka)
👨‍🏫 trener: Paweł Wijas
📋 kierownik: Cezary Osiński

GKS GRÓD ĆMIŃSK - Naprzód Jędrzejów 0:2 (0:0)
⚽'54 Łukasz Gądek
⚽'67 Krystian Zaręba (asysta Szczepan Krzeszowski)

📷 Zdjęcia z meczu dostępne w naszej galerii: zakładka I Drużyna, a także na naszym fanpagu: Naprzód Jędrzejów - Fotografia Radosław Piasecki

A już środę 17 marca 2024 o godzinie 16:45 zapraszamy na nasz stadion przy ul. Sportowej 1 gdzie rozegramy ćwierćfinał Okręgowego Pucharu Polski. Naszym przeciwnikiem będzie trzecioligowe KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, które w ostatniej kolejce zremisowało 1:1 z Wisłoką Dębica. Zapraszamy do kibicowania!