KS Naprzód Jędrzejów
KS Naprzód Jędrzejów
KS Naprzód Jędrzejów



Tabela

Junior młodszy II (Jesień)

lp. Drużyna M Bramki PTS
1   Hetman Włoszczowa 12 33–29 19
2   Victoria 2015 Skalbmierz 11 32–29 19
3   Wierna Małogoszcz 12 33–43 17
4   Sparta Kazimierza Wielka 12 20–42 12
5   Arka Kluczewsko 11 14–57 1
6   Naprzód II Jędrzejów   – 
7   Hetman Włoszczowa 3   6–  9 3
8   Victoria 2015 Skalbmierz 3   9–  6 6
9   Wierna Małogoszcz   – 
10   Sparta Kazimierza Wielka   – 
11   Arka Kluczewsko   – 

Kolejka 1 (2-3 września 2023)

Wierna Małogoszcz 1 — 5 Naprzód II Jędrzejów, Sobota 2 września 10:30
Hetman Włoszczowa 3 — 1 Victoria 2015 Skalbmierz, Sobota 2 września 15:30
Sparta Kazimierza Wielka 4 — 2 Arka Kluczewsko, Niedziela 12 listopada 10:00

Kolejka 2 (6-10 września 2023)

Naprzód II Jędrzejów 6 — 0 Sparta Kazimierza Wielka, Środa 6 września 17:30
Victoria 2015 Skalbmierz 4 — 2 Arka Kluczewsko, Niedziela 10 września 10:00
Hetman Włoszczowa 2 — 3 Wierna Małogoszcz, Niedziela 10 listopada 13:00

Kolejka 3 (16-17 września 2023)

Wierna Małogoszcz 7 — 1 Victoria 2015 Skalbmierz, Sobota 16 września 10:00
Sparta Kazimierza Wielka 1 — 4 Hetman Włoszczowa, Sobota 16 września 15:00
Arka Kluczewsko 0 — 8 Naprzód II Jędrzejów, Niedziela 17 listopada 11:00

Kolejka 4 (21-24 września 2023)

Hetman Włoszczowa 4 — 2 Arka Kluczewsko, Czwartek 21 września 1:30
Victoria 2015 Skalbmierz 1 — 4 Naprzód II Jędrzejów, Piątek 22 września 17:00
Wierna Małogoszcz 3 — 1 Sparta Kazimierza Wielka, Niedziela 24 września 10:30

Kolejka 5 (29 września - 1 października 2023)

Naprzód II Jędrzejów 2 — 1 Hetman Włoszczowa, Piątek 29 września 16:45
Arka Kluczewsko 3 — 3 Wierna Małogoszcz, Niedziela 1 października 10:00
Sparta Kazimierza Wielka 1 — 2 Victoria 2015 Skalbmierz, Niedziela 1 października 12:00

Kolejka 6 (6-8 października 2023)

Naprzód II Jędrzejów 8 — 0 Wierna Małogoszcz, Piątek 6 października 16:30
Arka Kluczewsko 0 — 2 Sparta Kazimierza Wielka, Sobota 7 października 10:00
Victoria 2015 Skalbmierz 3 — 2 Hetman Włoszczowa, Niedziela 8 października 11:00

Kolejka 7 (13-15 października 2023)

Sparta Kazimierza Wielka 1 — 5 Naprzód II Jędrzejów, Piątek 13 października 16:15
Wierna Małogoszcz 1 — 4 Hetman Włoszczowa, Sobota 14 października 10:00
Arka Kluczewsko 2 — 7 Victoria 2015 Skalbmierz, Niedziela 15 października 10:00

Kolejka 8 (21-22 października 2023)

Hetman Włoszczowa 3 — 4 Sparta Kazimierza Wielka, Niedziela 22 października 10:00
Naprzód II Jędrzejów 14 — 0 Arka Kluczewsko, Niedziela 22 października 11:00
Victoria 2015 Skalbmierz 3 — 3 Wierna Małogoszcz, Niedziela 22 października 14:00

Kolejka 9 (27-29 października 2023)

Naprzód II Jędrzejów 3 — 0 Victoria 2015 Skalbmierz, Piątek 27 października 15:45
Sparta Kazimierza Wielka 1 — 4 Wierna Małogoszcz, Sobota 28 października 10:00
Arka Kluczewsko 2 — 3 Hetman Włoszczowa, Niedziela 29 października 10:00

Kolejka 10 (4-5 listopada 2023)

Hetman Włoszczowa 3 — 3 Naprzód II Jędrzejów, Sobota 4 listopada 10:00
Victoria 2015 Skalbmierz 5 — 1 Sparta Kazimierza Wielka, Sobota 4 listopada 13:00
Wierna Małogoszcz 5 — 1 Arka Kluczewsko, Niedziela 5 listopada 10:30

Kolejka 11 (6-7 kwietnia 2024)

Naprzód II Jędrzejów 11 — 1 Wierna Małogoszcz, Sobota 6 kwietnia 9:00
Arka Kluczewsko 0 — 3 Sparta Kazimierza Wielka, (walkower)
Victoria 2015 Skalbmierz — Hetman Włoszczowa, Niedziela 7 kwietnia 11:00