Śledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

🟡⚫ Świętokrzyska Liga Okręgowa ⚫🟡
🏆 Świętokrzyska Liga Okręgowa - 22 kolejka - wiosna 2023/24
📅 Niedziela 28. 04. 2024 godz. 16:00
🚌 Suchedniów, ul. Sportowa 5

Naprzód Jędrzejów pokonuje na wyjeździe Orlicz Suchedniów 2:1 i umacnia się na pierwszym miejscu w tabeli Świętokrzyskiej Ligi Okręgowej. Obydwie bramki dla zespołu z Jędrzejowa zdobył Bartłomiej Równicki, który zagrał dzisiaj od pierwszej minuty, zastępując na pozycji napastnika Krystiana Zarębę. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 44 minuty, kiedy to po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika z Suchedniowa, sędzia Dawid Musiał podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał nasz napastnik i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie Równy, po podaniu Jakuba Smolińskiego, podwyższył prowadzenie Naprzodu. Pod koniec spotkania zrobiło się troszkę nerwowo bo gospodarzą udało się strzelić kontaktowego gola, ale do końca spotkania wynik już się nie zmienił i trzy punkty pojechały do Jędrzejowa. Naprzód Jędrzejów pewnie kroczy do czwartej ligi a do awansu brakuje mu już tylko trzech zwycięstw.
W następnej kolejce Naprzód Jędrzejów podejmować będzie na własnym stadionie, ostatnią drużynę w lidze Kamienną Brody. Mecz odbędzie się w Niedzielę 5 maja o godzinie 17:00. Zapraszamy do kibicowania.
🏃‍♂ zagraliśmy w składzie: Tomasz Pawlikowski - Wiktor Nasidłowski, Alan Piskorz, Bartłomiej Równicki (80' Dominik Butenko), Łukasz Mika (65' Jakub Grzyb), Szczepan Krzeszowski (c), Jakub Smoliński (65' Dominik Pak), Wibson Souza Oliveira (80' Artur Karasek), Paweł Bażant, Bartosz Dobrzański (65'Kamil Gocał), Bartłomiej Niedzielski oraz Karol Mignano, Kacper Żabka, Łukasz Gądek, Jakub Bartocha.
👨‍🏫 trener: Paweł Wijas
📋 kierownik: Jerzy Putowski

Orlicz Suchedniów - Naprzód Jędrzejów 1:2 (0:1)
⚽ ⚽ Bartłomiej Równicki

📷 Zdjęcia z meczu wkrótce dostępne w naszej galerii: zakładka I Drużyna, a także na naszym fanpagu: Naprzód Jędrzejów - Fotografia Radosław Piasecki

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

#kroknaprzód #naprzódjędrzejów #jędrzejowskaakademiapiłkarskanaprzód #klasaokregowa

🤝 Nasi Partnerzy Strategiczni 🤝
Miasto Jędrzejów, Naomi, Palmix Trade, MARTOM - Producent drzwi, TIGMA-BUD, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, Vanstar, R&M ALUFASADY Sp. z o.o., Anmar, Vanpur, Siłownia Fitness Poweriron, Salon Laar, Matejko Bud, Bossfor Foodconcept, Elenco, Sanitar, Enea, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Galeria Sekunda