Śledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

Opublikowany: 2024-06-10 03:47:57pm

🟡⚫ Świętokrzyska Liga Okręgowa ⚫🟡
29 kolejka, runda wiosenna, sezon 2023/24
09.06.2024 Sędziszów

➡️ W przedostatniej kolejce, o Mistrzostwo Świętokrzyskiej Ligi Okręgowej, Naprzód Jędrzejów pokonał na wyjeździe Unię Sędziszów 4:1. Wynik spotkania, już na samym początku spotkania, otworzył Alan Piskorz. W 12 minucie goście doprowadzili do remisu. Bramkę do szatni gospodarzą strzelił Kamil Gocał a w drugiej połowie dwie bramki dołożył niezawodny Bartłomiej Równicki.
W ostatniej, 30 kolejce, żółto-czarni na własnym stadionie zagrają ze Spartą Dwikozy. Jesienią Jędrzejowianie wygrali 2:1 i w sobotę również liczymy na trzy punktową zdobycz. Mecz odbędzie się 15 czerwca o godzinie 17:00. Zapraszamy do kibicowania a po meczu do świętowania awansu do IV Ligi.

🏃‍♂ zagraliśmy w składzie: Bartłomiej Majcherczyk (46' Tomasz Pawlikowski), Artur Karasek, Łukasz Mika, Aleksander Maludziński, Szczepan Krzeszowski (c), Bartosz Dobrzański (46' Paweł Bażant), Alan Piskorz, Łukasz Gądek (46' Dominik Butenko), Kacper Żabka (68' Dominik Pak), Kamil Gocał, Bartłomiej Równicki (65' Jakub Grzyb) oraz Bartosz Krzysztofik, Piotr Radwański, Arkadiusz Przeździk i Jakub Smoliński

👨‍🏫 trener: Paweł Wijas
📋 kierownik: Jerzy Putowski

➡️ MKS Unia Sędziszów - Naprzód Jędrzejów 1:4 (1:2)
⚽ (2') Alan Piskorz
❌ (12')
⚽ (45') Kamil Gocał
⚽ (57') Bartłomiej Równicki
⚽ (63') Bartłomiej Równicki

📷 Zdjęcia z meczu dostępne w naszej galerii: zakładka I Drużyna, a także na naszym fanpagu: Naprzód Jędrzejów - Fotografia Radosław Piasecki

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#kroknaprzód #łączynasNaprzód #naprzódjędrzejów #jędrzejowskaakademiapiłkarskanaprzód #klasaokręgowa #piłkanożna
🤝 Nasi Partnerzy Strategiczni 🤝
Miasto Jędrzejów, Naomi, Palmix Trade, MARTOM - Producent drzwi, TIGMA-BUD, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, Vanstar, R&M ALUFASADY Sp. z o.o., Anmar, Vanpur, Siłownia Fitness Poweriron, Matejko Bud, Bossfor Foodconcept, Elenco, Sanitar, Enea, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Galeria Sekunda