Śledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

Młodzik Starszy remisuje w ostatniej kolejce

⚫🟡 MŁODZIK STARSZY 🟡⚫
🏆 Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych 2011 gr.1 - 14 kolejka - wiosna 2023/24
📅 sobota 15.06.2024 godz. 9:00
🏠 Jędrzejów, ul. Sportowa 1

W 14 kolejce Świętokrzyskiej II Ligi Młodzików Starszych, Naprzód Jędrzejów zremisował, na własnym stadionie, z Astrą Piekoszów 1:1. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście z Piekoszowa. Po dokładnej wrzutce w pole karne, zawodnik gości, głową, skierował piłkę do bramki Naprzodu. Zawodnicy żółto-czarnych wyrównali jeszcze w pierwszej połowie. Po ładnej, kombinacyjnej akcji, podanie na prawą stronę dostał Igor Pilarz, który nie zwykł marnować takich okazji. W drugiej połowie spotkania gole już nie padły i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Było to już ostatnie spotkanie naszych Młodzików Starszych w rundzie wiosennej, sezonu 2023/2024. Ostatecznie, z dorobkiem 24 punktów, Jędrzejowianie zajęli trzecie miejsce w Świętokrzyskiej II Lidze Młodzików Starszych grupy pierwszej. Gratulacje dla zespołu i dla trenera.

➡ Naprzód Jędrzejów - Astra Piekoszów 1:1 (1:1)
⚽ Igor Pilarz

🏃‍♂ zagraliśmy w składzie: Tomasz Łata (br), Mikołaj Blicharski, Adrian Fiuk, Aleksander Klamka, Adam Klamka, Filip Motyczyński, Igor Pilarz (c), Oskar Szczepańczyk, Tomasz Sputo, Ignacy Chudzik, Aleks Gredka, Cyryl Jurczyński, Jan Palimąka, Mateusz Prorok, Bartłomiej Woś, Kryspin Zieliński

🙋 trener: Piotr Stanek

📷 Zapraszamy do naszej galerii: zakładka Młodzik Starszy, a także na nasz fanpagu: Jędrzejowska Akademia Piłkarska Naprzód

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
#kroknaprzód #naprzódjędrzejów #jędrzejowskaakademiapiłkarskanaprzód #weekend #sportowyweekend

🤝 Nasi Partnerzy Strategiczni 🤝
Miasto Jędrzejów, Naomi, Palmix Trade, MARTOM - Producent drzwi, TIGMA-BUD, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, Vanstar, R&M ALUFASADY Sp. z o.o., Anmar, Vanpur,Siłownia Fitness Poweriron, Matejko Bud, Bossfor Foodconcept, Elenco, Sanitar, Enea, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Galeria Sekunda