KS Naprzód Jędrzejów
KS Naprzód Jędrzejów
KS Naprzód JędrzejówŚledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

Zakończenie rozgrywek grup młodzieżowych w sezonie 2023/2024


Opublikowany: 2024-06-21 04:38:56pm

Zakończenie rozgrywek grup młodzieżowych w sezonie 2023/2024

⚫🟡 KONIEC SEZONU 🟡⚫

🔚 Zakończyły się rozgrywki wszystkich naszych grup młodzieżowych. Był to bardzo udany sezon pełen wspaniałych emocji, niezapomnianych meczów i ciężkiej pracy, która przyniosła nam wiele sukcesów i nowych doświadczeń. Sportowa postawa, zaangażowanie i duch zespołowy były widoczne w każdym meczu. Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć każdej z naszych drużyn, które reprezentowały nasz klub na licznych turniejach i ligowych spotkaniach. Regularne treningi i rywalizacja na różnych frontach zdecydowanie podniosła nasz poziom sportowy.

⚽ Ten sezon był także pełen wspaniałych wydarzeń, takich jak półkolonie, dni otwarte, wyjazdy na mecze (Korona Kielce, Industria Kielce), pikniki dla przedszkolaków gdzie wspólnie mogliśmy się dzielić sportową pasją.

🤝 Dziękujemy wszystkim trenerom za ich nieocenioną pracę, pasję i wsparcie, które każdego dnia przyczyniają się do rozwoju naszych młodych talentów. Ogromne podziękowania kierujemy też oczywiście do rodziców za zaufanie, nieustanną obecność i dopingowanie naszych piłkarzy.

🤝 Podziękowania kierujemy również w stronę naszych Partnerów i Sponsorów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wspierali nas w różnej formie każdego dnia!

ℹ️ W sezonie 2023/24 w naszej Akademii trenowało łącznie 245 dzieciaków!

🔝 Na koniec jeszcze warto dodać, że nasze 2 grupy juniorów wygrywają swoje ligi!
Junior młodszy 2007 z trenerem Dominikiem Butenko wygrywają rozgrywki w grupie VI ligi okręgowej (w 8 meczach 5 zwycięstw i 3 remisy) natomiast juniorzy młodsi 2008 trenera Czarka Osińskiego zdecydowanie zdominowali rozgrywki Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych B2. W 20 spotkaniach (jesień+wiosna) zanotowali 19 zwycięstw i 1 remis, bramki 99:12!
Obie ekipy juniorów awansowały do wyższej klasy rozgrywkowej. BRAWO!

🔜 Przed nami okres wakacyjny, w którym nie zapominamy o treningach także nudy nie będzie!

👋 Do zobaczenia w kolejnym sezonie, my już się nie możemy doczekać!

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

#kroknaprzód #naprzódjędrzejów #jędrzejowskaakademiapiłkarskanaprzód #podsumowaniesezonu

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

🤝 Nasi Partnerzy Strategiczni 🤝
Miasto Jędrzejów, Naomi, Palmix Trade, MARTOM - Producent drzwi, TIGMA-BUD, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, Vanstar, R&M ALUFASADY Sp. z o.o., Anmar, Vanpur, Siłownia Fitness Poweriron, Matejko Bud, Bossfor Foodconcept, Elenco, Sanitar, Enea, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Galeria Sekunda