Śledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

Wygrana z Łysicą Bodzentyn na własnym podwórku

Opublikowany: 2024-10-15 12:28:55pm

🟡⚫ Świętokrzyska RSActive IV Liga ⚫🟡
12 kolejka, runda jesienna, sezon 2024/25
13.10.2024 Jędrzejów ul. Sportowa 1

➡️ W minioną niedzielę, na stadion w Jędrzejowie, przyjechała Łysica Bodzentyn, która od dziewięciu kolejek ligowych nie doznała goryczy porażki. Z Naprzodem walczyła jak równy z równym i w 38 minucie wyszła na prowadzenie. Odpowiedź żółto-czarnych była natychmiastowa, bo już 5 minut później z rzutu wolnego, na głowę Kacpra Szymkiewicza, dośrodkował Wibson Souza Oliveira i na tablicy wyników mieliśmy remis. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry, ten sam zawodnik, wyprowadził Jędrzejowian na prowadzenie a tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, trzecią bramkę zdobył Mateusz Rejowski. Było to zabójcze 7 minut w wykonaniu podopiecznych Pawła Wijasa. W drugiej połowie bramki już nie padły i mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3:1. W następnej kolejce żółto-czarni wybiorą się do Skarżyska-Kamiennej by rozegrać mecz z tamtejszym Granatem. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 października o godzinie 11:00.

➡️ NAPRZÓD JĘDRZEJÓW - Łysica Bodzentyn 3:1 (3:1)
⚽ 43' Kacper Szymkiewicz (asysta Wibson Souza Oliveira)